ContentPress

Sme kreatívna marketingová agentúra, ktorá svojim partnerom ponúka komplexné riešenia v oblasti online a offline marketingu a reklamy.

Neustále na sebe pracujeme a vzdelávame sa, aby sme Vám priniesli tie najlepšie služby, ušetrili Váš čas a peniaze a priniesli tie najlepšie výsledky.

ContentPress ide až za hranice marketingu a našim partnerom poskytujeme služby, ako žiadna iná marketingová agentúra na Slovensku.

Vieme aké sú začiatky ťažké a mnoho krát sa začínajúci podnikatelia cítia v legislatíve, na úradoch či v oblasti účtovníctva stratení.

Rozhodli sme sa teda pomáhať našim partnerom už od úplného začiatku. Založíme Vám spoločnosť a postaráme sa tiež o právne záležitosti.

Vieme, že čas je tou najdôležitejšou komoditou. Vďaka ušetrenému času sa naši partneri venujú skutočnému podnikaniu a môžu tak dosahovať tie najlepšie výsledky!

Kontaktujte nás

Náš tím

Melánia Hujdičová
Marketing špecialista
Lukáš Horňák
Obchodný zástupca
Peter Mikulina
Copywriter, redaktor
Lukáš Mikulaško
CEO

Naše služby

Tvorba webstránok

Pre koncových klientov ponúkame tvorbu webstránok, eshopov a firemných blogov. Okrem technického riešenia sa venujeme tvorbe obsahu a jeho optimalizácie.

Obsahový marketing

Tvoríme obsah pre firemné blogy, obsahové články, PR články a produktové recenzie. Vo veľkej miere sa dnes využíva pri budovaní obsahového marketingu hlavne text v kombinácii s videom či grafikou.

Copywriting

Copywriting je vstupnou bránou do sveta reklamy a marketingu, pretože na webe predáva hlavne kvalitný a zrozumiteľne napísaný obsah.

Tlač reklamných materiálov

Naša agentúra ponúka produkčnú tlač reklamných materiálov ako sú vizitky, letáky, propagačné materiály, tlač etikiet a podobne. Samozrejmosťou je aj tvorba grafického návrhu na mieru.

Publikovanie PR článkov

Medzi našich klientov patria SEO a PR agentúry, SEO špecialisti - freelanceri, ktorí využívajú naše služby ako copywriting, publikovanie PR článkov a poradenstvo.

Social media marketing

Pre našich klientov taktiež spravujeme sociálne siete - špecializujeme sa na Facebook a Instagram firemné profily. Staráme sa o plánovania a tvorbu obsahu až po vytváranie reklamných kampaní.

Reklamné predmety
Reklamný textil

Reklamný textil predstavuje jednu z najpraktickejších foriem zviditeľnenia sa, teda reklamy. V praxi ide o klasický textil, rovnošatu alebo pracovné oblečenie, ktoré je potlačené určitou reklamou. Môže to byť potlač loga firmy, textu alebo jednoduchej vektorovej grafiky.

Strojový park - Spolupracujeme s najlepšími

Digitálna tlač
Farebná tlačiareň Xerox® bola navrhnutá tak,aby ponúkla to najlepšie
z oblasti digitálnej tlače. Či už potrebujete brožúru pre zákazníka, podmanivý grafický návrh alebo prezentáciu, pôsobivý plagát, alebo dokonca nálepky na sklo alebo pôsobivé nápisy, výsledky budú vždy úžasné.
Laminovanie
Potrebujete dodať svojim reklamným materiálom potrebnú dávku luxusu a kvality? Jeden z najlepších spôsobov je laminovanie. Vďaka moderným laminovacím strojom nemeckej výroby Vám dokážeme olaminovať dokumenty a ďalšie reklamné tlačivá matnou alebo lesklou fóliou.
Rezanie na plotri
Rezanie fólie a inej grafiky. Používame pokročilý rezací plotter značky Suma, ktorá patrí medzi špičku vo svojom obore. Vďaka tomu Vám vieme dodať kvalitné polepy, etikety, nálepky a mnoho iného vyrezané presne podľa vašich predstáv.
Bigovanie a perforovanie
Vďaka týmto dokončovacím strojom Vám dokážeme vyrobiť brožúry, dokumenty, menovky na stôl a mnoho iného. Udržiavajte vysoký štandard svojej firmy, veď na maličkostiach záleží.

Kontaktujte nás

Našu pobočku pre osobné stretnutie nájdete v Michalovciach na Okružnej ulici 92/A. Našich obchodných partnerov a klientov nájdete na celom území Slovenskej a Českej Republiky. Medzi našich klientov patria SEO a PR agentúry, SEO špecialisti – freelanceri, ktorí využívajú naše služby ako copywriting, publikovanie PR článkov a poradenstvo. Do nášho portfólia služieb sme zaradili aj zakladanie s.r.o.