ContentPress

Sme kreatívna reklamná agentúra, ktorá svojim partnerom ponúka komplexné riešenia v oblasti online a offline reklamných kampaní.

Neustále na sebe pracujeme a vzdelávame sa, aby sme Vám priniesli tie najlepšie služby, ušetrili váš čas a peniaze a priniesli tie najlepšie výsledky.

Každým rokom sa snažíme klientom a partnerom ponúknuť lepšie služby. Skvalitňujeme poskytované služby a rozširujeme možnosti výroby.

Spočiatku sme sa venovali len publikovaniu PR a SEO článkov. Postupne sme naše služby rozšírili o tvorbu web stránok.

Neskôr sme okúsili čaro offline reklamy a otvorili dielňu, kde dnes vyrábame pre našich klientov reklamný textil, rôzne reklamné predmety a tlačoviny.

Vieme, že čas je tou najdôležitejšou komoditou. Vďaka ušetrenému času sa naši partneri venujú skutočnému podnikaniu a môžu tak dosahovať tie najlepšie výsledky!

Kontaktujte nás

Náš tím

Melánia Hujdičová
Marketing špecialista
Lukáš Horňák
Obchodný zástupca
Peter Mikulina
Copywriter, redaktor
Dávid Dobiaš
Výroba
Lukáš Mikulaško
CEO

Strojový park - Spolupracujeme s najlepšími

Digitálna tlač
Farebná tlačiareň Xerox® bola navrhnutá tak,aby ponúkla to najlepšie
z oblasti digitálnej tlače. Či už potrebujete brožúru pre zákazníka, podmanivý grafický návrh alebo prezentáciu, pôsobivý plagát, alebo dokonca nálepky na sklo alebo pôsobivé nápisy, výsledky budú vždy úžasné.
Laminovanie
Potrebujete dodať svojim reklamným materiálom potrebnú dávku luxusu a kvality? Jeden z najlepších spôsobov je laminovanie. Vďaka moderným laminovacím strojom nemeckej výroby Vám dokážeme olaminovať dokumenty a ďalšie reklamné tlačivá matnou alebo lesklou fóliou.
Rezanie na plotri
Rezanie fólie a inej grafiky. Používame pokročilý rezací plotter značky Suma, ktorá patrí medzi špičku vo svojom obore. Vďaka tomu Vám vieme dodať kvalitné polepy, etikety, nálepky a mnoho iného vyrezané presne podľa vašich predstáv.
Bigovanie a perforovanie
Vďaka týmto dokončovacím strojom Vám dokážeme vyrobiť brožúry, dokumenty, menovky na stôl a mnoho iného. Udržiavajte vysoký štandard svojej firmy, veď na maličkostiach záleží.
Potlač textilu
Termolis nám slúži pri nažehľovaní flex a flock fólie na textil alebo pri termotransferovej tlači. Používame termolis s pracovnou doskou 38×38 cm. Vďaka nemu zvládneme potlač veľkého množstva reklamného textilu alebo pracovného oblečenia

Kontaktujte nás

Našu pobočku pre osobné stretnutie nájdete v Michalovciach na Okružnej ulici 92/A. Našich obchodných partnerov a klientov nájdete na celom území Slovenskej a Českej Republiky.

Medzi našich klientov patria prevažne SEO a PR agentúry, SEO špecialisti – freelanceri, ktorí využívajú naše služby ako copywriting, publikovanie PR článkov a poradenstvo.

Mnoho našich klientov ma pozitívnu skúsenosť s tvorbou web stránok. Vytvárame rýchle firemné weby a eshopy, ktoré sú zabezpečené voči útokom a taktiež optimalizované pre vyhľadávače a mobilné zariadenia.

Ak si myslíte, že vám dokážeme pomôcť pri vašom podnikaní, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na osobné stretnutie.

Kontaktujte nás