Zabezpečenie a potlač reklamného textilu už od 1 kusu

Reklamný textil predstavuje jednu z najpraktickejších foriem zviditeľnenia sa, teda reklamy.

V praxi ide o klasický textil, rovnošatu alebo pracovné oblečenie, ktoré je potlačené určitou reklamou. Môže to byť potlač loga firmy, textu alebo jednoduchej vektorovej grafiky.

Samotná propagácia je v dnešnej konkurenčnej dobe veľmi dôležitá a to v akejkoľvek podobe. Dokonca je priam nevyhnutná, pokiaľ nie ste monopolom, ako je napríklad Google. V opačnom prípade zostanete bez adekvátnej propagácie len v tieni konkurencie.

Výhody reklamného textilu

Reklamný textil má niekoľko nesporných výhod. Prvou výhodou je to, že prvý dojem je vždy dôležitý a ako sa hovorí, šaty robia človeka.

Oblečenie je prvá vec, ktorú si na nás ľudia všímajú. Originálne firemné oblečenie preto pôsobí dôveryhodnejšie, ako to civilné. Nebojte sa byť kreatívny a vykročiť z radu. Chcete predsa pôsobiť profesionálne a zákazníka prilákať. Potlačou na textil sa tak dá aj  z obyčajných vecí vytvoriť niečo neobyčajné a originálne.

Budovanie povedomia a značky

Reklamné oblečenie je užitočné pre všetky malé, stredné ale aj veľké podniky, pretože podporuje budovanie firemnej identity. Povedomie o vašej spoločnosti následne podporuje predaj, pretože čím viac ľudí vás vníma, tým stúpa aj miera konverzie.

Potlačený textil tiež uľahčuje zapamätateľnosť, keďže vyniká a je ľahšie spozorovateľný. Jeho nosenie nestojí nič, no otvára možnosť, ako efektívne šíriť meno a značku spoločnosti.

Aj v tomto prípade však všetkého veľa škodí. Reklamný textil by nemal mať potlačené logo na každej ploche oblečenia. Kľúčové je to, aby potlač napr. logo vynikalo a bolo na prvý pohľad rozoznateľné.

Spoľahlivý darček

Reklamný textil môže poslúžiť aj ako veľmi spoľahlivý darček. Darčeky predsa potešia každého a v tomto prípade ide aj o pridanú hodnotu, praktickosť.Obdarovaný môže textil nosiť aj niekoľko rokov ako ktorékoľvek iné oblečenie, aj keď len príležitostne. Potlačené logo je len detail, ktorý nositeľovi väčšinou nevadí a pre vás je to len bonus.

Vaša firma zostane viditeľná aj bez platenia a nosením oblečenia bude naďalej šíriť jej povedomie. Samotný reklamný textil nie je o nič drahší ako bežný civilný, preto ide tiež o cenovo výhodný darček.

Výroba reklamného textilu u nás

U nás je možné vyrobiť akýkoľvek druh reklamného textilu už od jedného kusu, preto sa nemusíte obmedzovať minimálnym odberom. Dokážeme tak zabezpečiť textil a jeho potlač aj malým prevádzkam, kaviarňam, predajniam, výrobným podnikom atď.

Najčastejšie tlačíme na textil logo firmy alebo názov, slogan, tel. číslo, či jednoduchú vektorovú grafiku. Pred každou potlačou vytvoríme grafický návrh a predbežnú vizualizáciu, aby zákazník videl, ako bude hotový produkt vyzerať.

Prvotný účel oblečenia je jeho nosenie, preto pracujeme s kvalitným textilom. Kvalita je dôležitá, pretože tričko, ktoré by vydržalo len jedno pranie nie je vôbec praktické. Navyše v kvalitnom oblečení sa nositeľ cíti dobre a pohodlne.

U našich dodávateľov vieme zabezpečiť akýkoľvek textil a pracovné oblečenie či rovnošatu. Po objednaní dokážeme mať textil v našej dielni už do 24 hodín, takže ho vieme potlačiť v čo najkratšom časovom termíne.

Medzi jedného z našich najväčších partnerov patrí česká spoločnosť Adler, ktorá je popredným výrobcom a dodávateľom kvalitného reklamného textilu.

V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť textil aj pre súkromné účely, ako napr. vtipné tričko s vlastnou potlačou. Prípadne potlač textilu pre kolektívne akcie ako je teambuilding, tréningová skupina, športový tím atď.

Technológia akú používame – FLEX / FLOCK

Pre potlač textilu využívame transferovú tlač prostredníctvom prístroja termolis a nažehľovacích fólii FLOCK a FLEX.

V praxi to funguje tak, že sa najprv vytvorí grafický návrh, ktorý sa vyreže rezacím plotrom do vopred vybranej fólie. Následne sa ručne odstráni zbytočný materiál a zostane len samotná potlač, teda logo alebo text a podobne. Výsledok sa pri vysokej teplote nažehlí priamo na textil s ľubovoľným umiestnením potlače.

Takto je možné potlačiť rôzne druhy oblečenia ako sú tričká, mikiny, polokošele, nohavice alebo pracovné oblečenie, ako sú montérky, rukavice či textilné tašky atď.

Keďže sa tieto fólie nažehľujú, najideálnejšie je tlačiť jednofarebné motívy. Dokážeme však potlačiť aj 2-3 farebné motívy, ktoré sa postupne nažehlia na seba, aby docielili potrebný vzhľad.

FLEX fólia je typická tým, že nevystupuje nad štruktúru textilu a má hladký gumový povrch. Táto fólia tiež ponúka veľmi kvalitné a sýte farby, ktoré patria medzi tie najtrvácnejšie. Netreba sa tak báť, že sa potlač po pár vypraniach vytratí.

FLOCK fólia je hrubšia a svojim semišovým (chĺpkovitým) povrchom mierne vystupuje nad štruktúrou textilu. Flock ponúka rovnako pestré a trvanlivé farby a zároveň je viac odolná voči vonkajšiemu poškodeniu.

Obe fólie vydržia všeobecne veľmi dlho, no pre čo najdlhšiu životnosť potlače je dôležitá aj správna starostlivosť o textil.

Nechajte výrobu reklamného textilu na nás

Okrem transferovej tlače vieme zabezpečiť aj inú technológiu tvorby reklamného textilu ako je sieťotlač, vyšívanie na textil alebo sublimácia. Podľa dopytu a potreby tak dokážeme vyhovieť náročným, aj menej náročným klientom.

Neváhajte a zabezpečte svojim zamestnancom vlastné firemné alebo pracovné oblečenie, ktoré vás bude hrdo prezentovať. Odlíšte aj svoj športový tím, neziskovú organizáciu alebo záujmovú skupinu a vytvorte im vlastné oblečenie. Zabezpečíme vám aj tvorbu vlastného merchu, ktorý môžete ďalej predávať svojim fanúšikom.

Pri osobnej návšteve si tak môžete vybrať druh oblečenia, materiál a farbu fólie. My pripravíme grafický návrh a po schválení sa pustíme do zhotovenia vášho nového reklamného textilu.