Výroba reklamného textilu

Reklamný textil predstavuje jednu z najpraktickejších foriem zviditeľnenia sa, teda reklamy.

V praxi ide o klasický textil, rovnošatu alebo pracovné oblečenie, ktoré je potlačené alebo vyšité určitou reklamou. Môže to byť potlač loga firmy, textu alebo jednoduchej vektorovej grafiky.

Samotná propagácia je v dnešnej konkurenčnej dobe veľmi dôležitá a to v akejkoľvek podobe. Dokonca je priam nevyhnutná, pokiaľ nie ste monopolom.

V opačnom prípade zostanete bez adekvátnej propagácie len v tieni konkurencie.

reklamný textil contentpress

Pridaná hodnota reklamného textilu

Reklamný textil má niekoľko nesporných výhod. Prvou výhodou je to, že prvý dojem je vždy dôležitý a ako sa hovorí, šaty robia človeka.

Oblečenie je prvá vec, ktorú si na nás ľudia všímajú. Originálne firemné oblečenie preto pôsobí dôveryhodnejšie, ako to civilné.

 

Ak ide o reklamný textil, nebojte sa vykročiť z radu

Chcete predsa pôsobiť profesionálne a zákazníka prilákať. Potlačou na textil alebo výšivkou sa tak dá aj z obyčajných vecí vytvoriť niečo neobyčajné a originálne.

Zákazková výroba a reklamný textil

U nás je možné vyrobiť akýkoľvek druh reklamného textilu už od jedného kusu, preto sa nemusíte obmedzovať minimálnym odberom.

Reklamný textil pre malé prevádzky

Dokážeme zabezpečiť textil a jeho potlač alebo vyšívanie aj malým prevádzkam, kaviarňam, predajniam, výrobným podnikom, športovým mužstvám atď.

Najčastejšie tlačíme na textil logo firmy alebo názov, slogan, tel. číslo, či jednoduchú vektorovú grafiku. Pred každou potlačou vytvoríme grafický návrh a predbežnú vizualizáciu, aby zákazník videl, ako bude hotový produkt vyzerať.

Kvalita, rýchle dodanie a potlač textilu

Prvotný účel oblečenia je jeho nosenie, preto pracujeme s kvalitným textilom. Kvalita je dôležitá, pretože tričko, ktoré by vydržalo len jedno pranie nie je vôbec praktické. Navyše v kvalitnom oblečení sa človek cíti dobre a pohodlne.

U našich dodávateľov vieme zabezpečiť akýkoľvek textil a pracovné oblečenie či rovnošatu. Po objednaní dokážeme mať textil v našej dielni už do 24 hodín, takže ho vieme potlačiť v čo najkratšom časovom termíne.

Široká ponuka a Reklamný textil od najlepších značiek na trhu

Spolupracujeme so svetovými značkami ako napríklad: MALFINI, RUSSELL, B&C, KARIBAN, SOLS, GILDAN a mnoho ďalších.

Medzi jedného z našich najväčších partnerov patrí česká spoločnosť Adler, ktorá je popredným výrobcom a dodávateľom kvalitného reklamného textilu.

Vieme zabezpečiť aj prípadnú potlač textilu pre kolektívne akcie ako je teambuilding, tréningová skupina, športový tím a podobne.

Reklamný textil ako darček

Reklamný textil môže poslúžiť aj ako veľmi spoľahlivý darček. Darčeky predsa potešia každého a v tomto prípade ide aj o pridanú hodnotu, praktickosť.

Reklamný textil vhodný pre každého …

Vaša firma zostane viditeľná aj bez platenia a nosením oblečenia bude naďalej šíriť jej povedomie. Ide o cenovo výhodný a zároveň praktický darček, ktorým môžte obdarovať vašich obchodných partnerov, zákazníkov, zamestnancov alebo sponzorov.

Technológia potlače textilu, ktorú používame

Pre potlač textilu využívame termo-transferovú tlač alebo nažehľovacie fólie FLOCK, FLEX a BRICK. Taktiež vyšívame na textil alebo používame sieťotlač.

Záleží to na počte kusov, grafickom prevedení a v neposlednom rade na cene.

Nažehľovacie FLEX a FLOCK fólie na textil

V praxi to funguje tak, že sa najprv vytvorí grafický návrh, ktorý sa vyreže rezacím plotrom do vopred vybranej fólie.

Následne sa ručne odstráni zbytočný materiál a zostane len samotná potlač, teda logo alebo text a podobne. Výsledok sa pri vysokej teplote nažehlí priamo na textil s ľubovoľným umiestnením potlače.

Takto je možné potlačiť rôzne druhy oblečenia ako sú tričká, mikiny, polokošele, nohavice alebo pracovné oblečenie, ako sú montérky, rukavice či textilné tašky atď.

Keďže sa tieto fólie nažehľujú, najideálnejšie je tlačiť jednofarebné motívy. Dokážeme však potlačiť aj 2-3 farebné motívy, ktoré sa postupne nažehlia na seba, aby docielili potrebný vzhľad.

FLEX fólia je typická tým, že nevystupuje nad štruktúru textilu a má hladký gumový povrch. Táto fólia tiež ponúka veľmi kvalitné a sýte farby, ktoré patria medzi tie najtrvácnejšie. Netreba sa tak báť, že sa potlač po pár vypraniach vytratí.

FLOCK fólia je hrubšia a svojim semišovým (chĺpkovitým) povrchom mierne vystupuje nad štruktúrou textilu. Flock ponúka rovnako pestré a trvanlivé farby a zároveň je viac odolná voči vonkajšiemu poškodeniu.

Obe fólie vydržia všeobecne veľmi dlho, no pre čo najdlhšiu životnosť potlače je dôležitá aj správna starostlivosť o textil.

Technológie ktorými aplikujeme vašu značku na textil

Čistý reklamný textil v našom SHOPe

Presne tak! V našom SHOPe nájdete už aj čistý reklamný textil bez akejkoľvek potlače. Táto ponuka je vhodná pre reklamné agentúry, kreatívne dielne, e-shopy ponúkajúce personalizovanú potlač alebo pre firmy, ktoré nepotrebujú svoj textil potláčať.

Ponuka reklamného textilu:

  • tričká s krátkym rukávom
  • detské tričká
  • dámsky, pánsky a detský textil
  • mikiny s kapucňou
  • mikiny bez kapucne
  • polo-košele
  • a ďalšie

Čistý reklamný textil u nás nájdete vysokej kvalite a za skvelé ceny. Zvyčajne dokážeme dodať textil už do 3 dní od objednávky. Pozrite si našu ponuku reklamného textilu bez potlače.

Reklamný textil všetkého druhu

Ponúkame reklamný textil pre malé prevádzky, začínajúce firmy ale aj firmy, ktoré majú stovky zamestnancov. Či už ide o obchodné spoločnosti, ktoré zamestnávajú prevažne obchodníkov a potrebujú biznis oblečenie alebo potrebujete bezpečnostnú obuv a pracovné uniformy pre zamestnancov vo výrobe. Ponúkame zástery a textil pre gastro priemysel. Reflexné vesty pre autodopravcov a podobne.

Máte záujem o textil pre vašu firmu?