SEOzoznam SEO agentúr

Pripravili sme veľký zoznam SEO agentúr, (alebo digitálnych agentúr, ktoré sa v rámci svojho portfólia služieb venujú aj optimalizácii webstránok pre vyhľadávače) ktoré vám pomôžu s optimalizáciou vašich online projektov ako sú blogy, firemné webstránky, eshopy a podobne.

SEO agentúry sú našimi stálymi klientmi, keďže pravidelne pre nich zabezpečujeme copywriting, vkladane spätných odkazov do už existujúcich článkov alebo publikovanie PR článkov (SEO článkov)

Dnes si nie len našich pravidelných klientov vymenujeme a dáme do jedného zoznamu, aby ste už nemuseli viac hľadať kvalitnú SEO agentúru. Ak hľadáte niekoho, kto vám pomôže s optimalizáciou vašich online projektov, tak tu to je!

 

Zaznam SEO agentúr, ktoré odporúča ContentPress:

Pizza SEO

Pizza SEO je skúsená online marketingová agentúra. Venujeme sa komplexnej viditeľnosti a výkonnostnému marketingu pre ambiciózne firmy. Okrem iného sa venujú aj optimalizácii pre vyhľadávače – SEO.

Pizza SEO pracuje na projektoch a konzultáciách pre niektoré z najväčších slovenských bánk, top B2B spoločnosti, startupy s globálnymi ambíciami, firmy v oblasti realít a cestovného ruchu ale aj najznámejšie slovenské mimovládne organizácie. Od svojho vzniku Pizza SEO v roku 2006 pracuje pre medzinárodných klientov z viacerých krajín EÚ.

Doplnené: Pizza SEO sa premenovala na basta digitalagentúra Basta Digital

SEO centrum

SEO centrum je najväčšia špecializovaná SEO agentúra na Slovensku, SEO centrum ma za sebou stovky úspešných kampaní, desiatky riešení netradičných problémov, ale aj penalizácií. Táto SEO agentúra spolupracuje s poprednými portálmi u nás aj v zahraničí, takže majú pre vás kvalitné odkazy za dobré ceny.

seo centrum

Marketinger

Agentúra Marketinger v rámci SEO stratégie sa zbytočne neženie za kvantom nezmyselných odkazov a nešpecifikovanou návštevnosťou, ktorá by vám nepriniesla reálny úžitok. Práve naopak! Odkazy agentúra Marketinger umiestňujeme na relevantné webstránky s unikátnym obsahom, vďaka čomu sa na váš web dostanú tí zákazníci, ktorí sa skutočne zaujímajú o segment, v ktorom pôsobíte.

effectix

Optimalizácia pre vyhľadávače – SEO (z anglického Search Engine Optimization) predstavuje súbor techník a postupov, ako zaistiť jednoduché nájdenie webu v prirodzenom vyhľadávaní a priviesť relevantnú organickú návštevnosť. Rast návštevnosti v organickom vyhľadávaní na Google a Sezname.

Hĺbkové analýzy webu z pohľadu SEO, návrhy potrebných úprav, ideálne nastavenie relevantných metrík. Rast konverzného pomeru a realizácia návrhov na zlepšenie výkonu celého webu. O to všetko sa postará agentúra Effectix.

seo agentúra Effectix

 

ambitas

Viditeľnosť pre potenciálnych zákazníkov je v konkurenčnom prostredí prvoradá. Ak hľadáte spôsoby, ako zviditeľniť biznis prostredníctvom online marketingu – práve ste ho našli! SEO optimalizácia a SEO audit – túto službu vám zabezpečí agentúra Ambitas.

Máte webstránku, portál alebo e-shop, ale návštevnosti nie je taká ako by ste si predstavovali? Ste si istý, že stránka je nastavená a funguje správne? Viete, že generické vyhľadávanie produkuje vyššiu mieru konverzie a premeny návštevníkov na klientov?

ambitas

 

SEOEFFECT

Dôležite pri budovaní odkazového profilu je prirodzenosť ak sa chcete vyhnúť akejkoľvek penalizácie od vyhľadávača Google. Špecialisti agentúry SEOOFFECT využívajú dlhoročné overené techniky, ktoré spĺňajú všetky pravidla popredných vyhľadávačoch, ako je napríklad Google.

V agentúre SEOEFECT kladú dôvarz na to, aby boli odkazy tematické, kvalitné s vysokým PageRankom a aby netvorili tkz. link farmy. Odkazy získavajú napríklad zdieľaním na sociálnych sieťach, výmenou odkazov, alebo vložením do tematických článkov.

seoeffect

evisions

Získavanie spätných odkazov (linkbuilding) je v SEO stále jeden z najdôležitejších faktorov. Význam linkbuildingu pre SEO sa postupom času skôr zvyšuje. Spätné odkazy odrážajú popularitu webu a zásadne ovplyvňujú výsledky v organickom vyhľadávaní. Cieľom linkbuildingu je okrem získavania odkazov a zviditeľnenia webu, zvýšenie počtu zmienení o vašej spoločnosti, podpora brandu a budovanie partnerstva.

O kvalitný linkbuilding sa postará agentúra Evisions. To ale nie je všetko! SEO analýzou zmapujú technický stav vášho webu a povedia vám, čo na ňom vylepšiť, aby bol lepšie viditeľný vo vyhľadávačoch.

seo agentúra evisions

riesenia.com

V agentúre riesenia.com vám pomôžu prepracovať sa na popredné pozície v organických výsledkoch vyhľadávania v Google!

Dlhodobá optimalizácia pre internetové vyhľadávače má neobmedzený počet kľúčových slov a zahŕňa vypracovanie komplexnej stratégie optimalizácie. Táto stratégia sa vykonáva a vyhodnocuje po dobu minimálne 6 mesiacov.

seo agentúra riesenia.com

PARAVAN

Pozíciu vo vyhľadávaní nezískavate náhodne. Musíte si ju vybudovať optimalizáciou vašej stránky – výberom kľúčových slov, získavaním spätných odkazov a ďalšími technikami. Tento proces sa nazýva SEO optimalizácia.

Takúto SEO optimalizáciu vám pomôže zabezpečiť aj online agentúra PARAVAN interactive. Google musí vedieť, kde sídlite. Algoritmus vyhľadávania berie do úvahy GPS lokáciu používateľa, a preto dostanú firmy s optimalizovanou polohou lepšiu pozíciu vo výsledkoch. Úlohou lokálnej optimalizácie pre vyhľadávače je dostať vás medzi ne!

seo agentúra Paravan

 

OnlineIdea.sk

Táto agentúra nepatrí medzi tie, ktoré máte možnosť pravidelne vídať na eventoch či seminároch. Zato ich spôsob práce ich radí medzi popredné na Slovensku. Spájajú výhody SEO freelancerov a SEO agentúry.

OnlineIdea.sk sa zameriava na efektivitu riešení optimalizácie webov, rovnako pre malé a stredné firmy, tak aj pre väčšie biznisy. Pravidelne testujú najnovšie SEO stratégie i overené postupy. Výsledkom sú mnohí spokojní klienti vďaka spoluprácam na komplexných SEO aktivitách, on-page SEO aj linkbuildingu.

SEO agentúra onlineidea.sk

 

VIVANTINA

Peniaze sú super, ale nie je to jediná vec, kvôli ktorej ráno v agentúre Vivantina vstávame z postele. Veríme, že naši partneri sú našimi zákazníkmi nie preto, že sme mali najnižšiu cenovú ponuku, ale preto, lebo vedia, že si zaslúžime ich dôveru.

Ako zatraktívniť vašu značku pre užívateľov a zároveň aj pre Google? Kvalitné SEO prepojené s obsahovým marketingom zabezpečí lepšie hodnotenie webstránky algoritmom vyhľadávača, ktorý ju tak posunie na lepšie pozície.

agentúra Vivantina

 

TopSEO

V agentúre TopSEO využívajú najnovšie a najefektívnejšie metódy online propagácie. Zabezpečujú udržateľne vysokú organickú (prirodzenú) návštevnosť cez stabilné pozície vo vyhľadávačoch. Buďte medzi prvými výsledkami vo vyhľadávaní Google a pridajte sa k desiatke spokojných zákazníkom.

TopSEO agentúra

 

SPOTIBO

Agentúra Spotibo pracuje na SEO pre SME.sk, ZľavaDňa či Exponea. Špecializujú sa na slovenský, český a anglický trh. Agentúru vedie Ján Januška, jeden z najskúsenejších SEO konzultantov na Slovensku. Tím špecialistov dopĺňajú programátori, ktorí vyvíjajú napríklad nástroj na SEO audity.

seo agentúra Spotibo

 

Stále to nie je všetko!

Samozrejme zoznam nie je úplný. Ak máte skúsenosti s agentúrou, ktorá sa venuje alebo špecializuje na SEO, neváhajte nás kontaktovať. Radi tento náš zoznam SEO agentúr rozšírime.

Ste agentúra pôsobiaca na Slovensku a chcete doplniť náš zoznam SEO agentúr? Neváhajte nás kontaktovať!