Náš projekt BOHATYOTEC.SK – návštevnosť, možnosti inzercie a čo ďalej?

Koncom roku 2014 sme spustili náš projekt BOHATYOTEC.SK – online magazín, ktorý ma za úlohu popularizovať finančnú gramotnosť, biznis, investovanie alebo MLM.

Ubehol už nejaký čas a my teda môžme začať vyhodnocovať a prijať prvé stanovisko ako ďalej.

 

Projekt BOHATYOTEC.SK v číslach

Návštevnosť stránky bohatyotec.sk od jej založenia neustále rastie.

Poďme sa pozrieť priamo na grafy Google Analytics:

bohatyotec.sk navštevnosť
bohatyotec.sk zobrazenia

 

Možnosti inzerovať na stránke BOHATYOTEC.SK

Na stránke bohatyotec.sk momentálne ponúkame niekoľko možností inzerentom. Čísla návštevnosti ukazujú rastúcu popularitu ako aj zaujímavú návštevnosť stránky.

Záujmová skupina ľudí, ktorí podnikajú alebo majú v pláne podnikať. Založiť si s.r.o. alebo živnosť. Zaujímajú sa o financie a investovanie alebo majú záujem budovať siete a získavať nové kontakty. Pre mnohé spoločnosti je to veľmi zaujímavá cieľová skupina pre inzerovanie.

Pozrieme sa teda, aké možnosti má inzerent na stránke bohatyotec.sk

  • Publikovanie PR článku – Dodaný PR článok redaktor uverejní obratom. V prípade, ak ma inzerent záujem, náš copywriter pripravý PR článok na mieru.
  • Publikovanie biznis rozhovoru – Pripravíme s klientom biznis rozhovor, v ktorom bude mať inzerent dostatočný priestor predstaviť svoj biznis, službu, produkt či nové vízie spoločnosti.
  • Publikovanie bannerovej reklamy – Uverejníme bannerovú reklamu. V prípade záujmu náš grafik vytvorí bannerovú reklamu v požadovaných formátoch.

 

Popularita značky BOHATYOTEC.SK

Nie len návštevnosť, ale aj popularita značky stále rastie. Na facebook stránke bohatyotec.sk sa blížime k hranici 21 000 fanúšikov a to s týždenným dosahom príspevkov dlhodobo vyšším než 100 000. Aj tieto čísla hovoria o popularite článkov a príspevkov na Facebooku.

bohatyotec.sk facebook

Naši čitatelia majú veľký záujem o značku BOHATYOTEC.SK. Rozdali sme im viac než 300 samolepiek s logom BOHATYOTEC.SK a množstvo kníh v súťažiach.

Pre našich fanúšikov práve pripravujeme tričká, šálky, polokošele a ďalšie predmety, ktoré si budú môcť zakúpiť v pripravovanom eshope.

 

logo na tričku bohatyotec.sk

 

Čo do budúcna

Okrem eshopu a ďalších predmetov značky BOHATYOTEC.SK chystáme tiež fórum a taktiež pripravujeme vyššiu frekvenciu publikovania článkov pre našich čitateľov.

 

Pozrime sa na nádherné tričká BOHATYOTEC.SK

Máte záujem o inzerciu na stránke bohatyotec.sk? Neváhajte nás kontaktovať.

Komentáre

Autor:
Lukáš Mikulaško
O mne:
Online podnikateľ, bloger a marketér. Autor knihy "Značka si ty!"
Viac článkov od Lukáš Mikulaško