Kde publikovať PR články

Potrebujete PR články? Určite by sme si ešte pred jeho napísaním mali zodpovedať zopár dôležitých otázok:

  • Kto je moja cieľová skupina? Koho chcem PR článkom osloviť? Obsah PR článku totiž musím prispôsobiť cieľovej skupine.
  • Kde bude PR článok uverejnený? Obsah PR článku je potrebné tematicky prispôsobiť aj blogu alebo webu, na ktorom bude publikovaný.

Agentúra ContentPress Vám rada pomôže s výberom správneho média pri publikovaní vašich PR článkov alebo SEO článkov. Vyberať môžte z viac ako 100 online magazínov a blogov, ktoré sú rôzneho tematického zamerania ale tiež tematicky všeobecného zamerania.

Kontaktujte nás

Čo sú to PR články

PR články alebo SEO články by nemal byť len suchým a nudným textom v rozsahu 1 normostrany a plné kľúčových slov. Dnes by mal skutočne kvalitný PR článok nemal vzniknúť len z dôvodu zaujať vyhľadávať Google ale tiež  by mal mať pridanú hodnotu pre samotného čitateľa!

Napíšete PR článok, alebo si ho necháte napísať agentúrou po prípade copywriterom. Článok by mal byť samozrejme unikátny. Určite sa vyhnite duplicitnému obsahu. Hlavne PR článok s aktuálnymi informáciami, pridanou hodnotou pre čitateľa môže uspieť a priniesť požadovaný efekt.

Kontaktujte nás

Prečo publikovať PR články

Chcete optimalizovať firemný web pre vyhľadávače? Potrebujete zvýšiť organickú návštevnosť webstránky? Chcete zlepšiť vaši pozície vo vyhľadávači Gooogle? Riešením je neustále a organizované získavanie spätných odkazov smerujúcich na vašu stránku alebo eshop. Efektívnou metódou je práve publikovanie kvalitných PR článkov na správne zvolených médiách.

Kontaktujte nás

Objednajte Si Publikovanie A Napísanie PR Článku

Potrebujete Publikovať PR článok? Rýchlo, lacno ale hlavne aby mal a priniesol takýto článok efetk? Marketingová agentúra ContentPress spravuje široké portfólio online magazínov a blogov, kde možné publikovať vami dodané PR články. Potrebujete napísať článok? V prípade, že PR článok nemáte napísaný, náš copywriter je Vám plne k dispozícii.

V prípade záujmu o napísanie alebo publikovanie PR článku nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom formulára, telefonicky alebo emailom. 

Naši spokojní klienti

Seocentrum Logo
SEOcentrum
evisions logo
eVisions
Effectix
Effectix
PizzaSeo Logo
Pizza SEO