Tvorba web stránok na mieru? Určite Áno!

 

Tvorba web stránok je jednou zo služieb nášho portfólia, ktorej venujeme asi najviac úsilia a času. Kvalitná web stránka alebo e-shop ma veľký vplyv na úspech v online biznise.

Vytvárame preto web stránky tak, aby boli prínosom pre podnikanie. Web stránky tvoríme tak, aby boli rýchle, bezpečné, optimalizované pre vyhľadávače a mobilné zariadenia.

Máte záujem o tvorbu web stránok na mieru?

tvorba web stránok

Vaši zákazníci sú online

Ľudia každoročne nakupujú čoraz viac prostredníctvom e-shopov, než cez kamenné predajne. Internet je jednoducho súčasťou našich životov, pretože je to pohodlnejšie, efektívnejšie a často aj cenovo výhodnejšie.

Web stránka tak už nie je vnímaný len ako digitálna verzia vizitky, ale hlavne ako komunikačný kanál, ktorý spoločnosť zastupuje vo svete online.

1. Kvalitná web stránka pracuje nonstop

Web stránka dokáže minimalizovať časové a finančné náklady a zároveň zvýšiť tržby, pretože je aktívna nonstop. Môžete tak získať zákazníkov, ktorí by vás inak nikdy nenašli a nemusíte sa obmedzovať len na odporúčania.

Internet je obrovský zdroj potenciálnych zákazníkov

Vďaka kvalitnej web stránke nemusíte nových zákazníkov jednotlivo oslovovať, ale naopak, oni si vás dokážu nájsť sami, preto je to obrovský zdroj potenciálnych zákazníkov. Web stránka – ak je dobre vytvorená – vás tiež dokáže odbremeniť od mnohých starostí.

Merať, vyhodnocovať a optimalizovať

Výhodou je aj to, že web sa dá merať a tak presne zistiť, koľko ľudí ho navštívilo, ako dlho na ňom boli, na čo klikli atď.

Vďaka týmto údajom sa dá následne optimalizovať a aktualizovať, na rozdiel od tlačenej reklamy.

2. Špičková web stránka alebo e-shop buduje dôveryhodnosť a profesionálnosť

Čím viac informácii svojim zákazníkom poskytnete, tým budete pôsobiť dôveryhodnejšie. Platí to dvojnásobne ak web nebude slúžiť len informačne, ale ak budete tvoriť pravidelný obsah.

Kvalitný obsah je kráľ!

Užitočný obsah jednoducho kráľ, ktorý vás tiež posúva vyššie vo vyhľadávaní a navyše buduje so zákazníkmi vzťah.

Ak je obsah hodnotný, je zrejme, že bude čítaný a zdieľaný, čím sa zvyšuje aj miera vykonania konverzie. Napr. ak sa venujete stolárstvu, môžete o tom na vašom webe písať, ukazovať svoje práce a dávať rady zadarmo.

V očiach potenciálnych zákazníkov tak budete pôsobiť profesionálne a je pravdepodobné, že sa v prípade potreby obrátia práve na vás.

Taktiež ide o výbornú konkurenčnú výhodu a možnosť ako sa odlíšiť.

3. firemná Web stránka alebo blog je ideálnym miestom pre zbieranie recenzií

Recenzie a referencie na firemnej web stránke

Recenzie často presvedčia aj nerozhodného zákazníka (samozrejme ak sú pozitívne).

Ľudia milujú skúsenosti a odporúčania iných. Všetko si pred kúpou často vopred vyhľadajú na internete, kde porovnávajú všetky pre a proti. Silným rozhodovacím faktorom sú práve reálne skúsenosti iných ľudí, teda recenzie a referencie.

Firemná web stránka môže byť ideálnym miestom pre zbieranie recenzií a rôznych skúsenosti spokojných zákazníkov.

Ako by mala vyzerať skutočne dobrá web stránka?

Nie je web stránka ako web stránka – na kvalite záleží

Nie je web ako web a ľuďom dnes stačí naozaj málo, aby z web stránky odišli, resp. aby stratili záujem.

V prvom rade tak musí mať web atraktívny dizajn, pretože ten zaujme ako prvý. Dôležitý je aj obsah a celková prehľadnosť pre čo najjednoduchšie orientovanie sa na stránke.

Návštevníkom webu je potrebné všetko uľahčiť, pretože inak môžu stratiť záujem a jednoducho odísť inde. Výhodou je aj zákaznícka podpora dostupná nonstop, na čo postačí zodpovedať najčastejšie kladené otázky.

Dnes musí byť každá dobrá web stránka responzívna. To znamená, že sa web automaticky prispôsobí zariadeniu, na ktorom je zobrazený, ako je mobil alebo tablet.

Online biznisu vládnu mobilné zariadenia a optimalizované web stránky

Viac ako polovica všetkých návštev web stránok a sociálnych sieti dnes totiž prichádza z mobilných zariadení. Smartfóny sú navyše čoraz viac využívané aj pri nákupoch, preto je responzivita kľúčová.

Dokonca aj samotný vyhľadávač Google uprednostňuje vo vyhľadávaní stránky, ktoré sú responzívne a uprednostňuje ich pri vyhľadávaní.

Bezpečnosť na prvom mieste

Dobrá web stránka musí byť zabezpečená SSL certifikátom (zelený zámok pred adresou webu). Pôsobí to dôveryhodnejšie, no základným dôvodom je práve bezpečnosť web stránky. Aj v tomto prípade vyhľadávač Google uprednostňuje vo vyhľadávaní weby, ktoré sú zabezpečené na úkor tých, ktoré nie sú.

Dobre optimalizovaná web stránka pre vyhľadávače

V neposlednom rade je dôležité, aby web stránku aj niekto našiel a dozvedel sa o nej. Na to slúži SEO, teda optimalizácia pre vyhľadávače. To znamená vyplnený obsah webu, relevantný text obsahujúci kľúčové slová a registrovanie do internetových vyhľadávačov a katalógov.

SEO je ďaleko komplexnejšie, no minimálne takýto základ by mala mať každá web stránka.

Tvorba web stránok a technológie, ktoré používame

Pri tvorbe web stránok sa snažíme neustále využívať najnovšie technológie:

  • Pri tvorbe firemných web stránok využívame redakčný systém WordPress
  • Pri tvorbe e-shopov rozhranie WooCommerce s napojením na WordPress
  • SEO optimalizujeme pomocou modulu Yoast
  • Viacjazyčnú web stránka vytvárame vďaka modulu WPML
  • Rýchlosť našich projektov meriame pomocou služy Pingdom (využívame viacero služieb)
  • Správanie užívateľov a návštevníkov sledujeme pomocou služby Google Analytics
  • Pre ochranu a bezpečnosť našich web stránok využívame WordFence

Využívame ďalšie množstvo modulov, ktoré implementujeme na základe požiadavok klienta.

nové web stránky wordpress
tvorba e-shopu cez woocommerce
bezpečná web stránka WordFence

Ako by mal vyzerať dobrý e-shop?

Aj v prípade e-shopu je zákazníka potrebné zaujať. To znamená prehľadnosť produktov, kvalitné fotografie, popisy produktov a čo najviac zjednodušiť proces objednávky.

Aj e-shop musí byť zabezpečený SSL certifikátom, pretože bezpečnosť je v tomto prípade prvoradá. Pre čo najlepšie výsledky je potrebná responzivita, pretože najviac nákupov v dnešnej dobe prichádza práve zo smartfónov.

Dnes by mal byť e-shop prepojený aj so sociálnymi sieťami ako je Instagram a Facebook, z ktorých prichádza štatisticky veľké množstvo potenciálnych klientov.

Nová web stránka inteligentne a efektívne

Eshop vieme prepojiť na porovnávače cien ako je napríklad Heureka. Dokážeme napojiť eshop na fakturačný systém akým je napríklad superfaktura.sk a iDoklad alebo doň hromadne importovať stovky alebo tisícke produktov súčasne.

Ponúkame teda inteligentné riešenia, ktoré našim klientom dokážu uľahčiť podnikanie a ušetriť čas.

Koľko stojí nová web stránka alebo e-shop?

Tvorba web stránok kvalitne a spoľahlivo!

Snažíme sa robiť veci kvalitne a spoľahlivo. Nevieme vám ponúknuť najlacnejšie riešenie na trhu. Vieme vám ale vytvoriť web stránku na mieru, ktorá je bezpečná, rýchla a ktorá bude prínosom pre vaše podnikanie.

Keďže vytvárame web stránky na mieru, každý projekt je unikát. Preto nemáme žiadne tabuľky ani pevný cenník.

Ak chcete firemnú web stránku, blog alebo e-shop, neváhajte nás kontaktovať a my vám vytvoríme cenovú ponuku.

Ako robíme firemné web stránky a e-shopy u nás?

Individuálny prístup

Vytvárame web stránky a e-shope vždy individuálne, podľa požiadaviek a zamerania klienta. Web stránky tvoríme v redakčnom systéme s otvoreným zdrojovým kódom WordPress, ktorý poháňa viac ako 12% všetkých web stránok sveta.

Všetky web stránky a e-shopy, ktoré tvoríme majú responzívny dizajn? a sú zabezpečené bezpečnostným SSL certifikátom. Pri tvorbe webstránok kladieme dôraz aj na kvalitné SEO a rýchlosť načítania webstránky.

Pre každom projekte na ktorom pracujeme vieme zabezpečiť doménu a kvalitný web hosting s technickou podporou.

E-shopy tvoríme pomocou WooCommerce

E-shopy tvoríme na platforme WooCommerce, kde vieme zabezpečiť export a import produktov. Rovnako zabezpečíme aj jazykové mutácie ako napr.: Eng, Cz, Nem, Rus, Hun a podobne. Táto možnosť viacjazyčných web stránok uľahčí našim klientom expanziu na zahraničné trhy.

Vytvorený e-shop v prípade potreby prepojíme aj na Heureku, najväčší porovnávač produktov a cien.

Ako postupujeme pri tvorbe e-shopu?

V praxi najprv zistíme všetky požiadavky a informácie a začneme pracovať na grafickom návrhu a rozložení e-shopu. Potom postupne dolaďujeme detaily a prijímame od klienta spätnú väzbu.

Hotovú web stránku alebo e-shop klientovi odovzdáme a zaučíme, ako s ním pracovať. K dispozícii sme však aj po odovzdaní web stránky v prípade úprav, následnej optimalizácie, technickej podpory či pravidelnej správy.

Pri tvorbe web stránok ponúkame našim partnerom špičkové riešenia

Naši klienti dostávajú pri tvorbe web stránok tie najmodernejšie riešenia na vysokej technickej a vizuálnej úrovni. Web stránky, ktoré vytvárame sú responzívne a spĺňajú najvyššie štandardy bezpečnosti.

Tvorba web stránok od nás znamená aj technickú podporu, rýchle riešenie prípadných problémov, zaškolenie a pravidelnú aktualizáciu systému.

Pri tvorbe web stránok stavte na kvalitu! Pozrite si naše práce a posúďte sami – REFERENCIE

V prípade potreby vytvorenia firemnej web stránky, blogu, propagačnej web stránky alebo e-shopu sme pre vás k dispozícii. Neváhajte nás preto kontaktovať.