Tvorba webstránok – nová firemná stránka, online magazín, blog alebo eshop

Agentúra ContentPress poskytuje kompletné služby v oblasti online marketingu. Súčasťou širokého portfólia je tiež tvorba webstránok.

Nová firemná web stránka

Dnes už nestačí byť online. Vaša konkurencia je tam samozrejme tiež. Vašou úlohou je odlíšiť sa, vytvoriť hodnotný obsah pre budúcich klientov a zabezpečiť to, aby záujemcovia o vaše služby a ponúkaný tovar vo vyhľadávači Google ľahko a rýchlo našli.

Pri tvorbe nových firemných stránok vsádzame na rýchlosť načítavania údajov, responzívny dizajn webstránok a kvalitný a prínosný obsah.

Online magazín

Chcete vytvoriť vlastné médiu a mať dosah no lokálne či globálne publikum? Vidíte priestor na tvorbu zaujímavého obsahu a potrebujte nástroj, vďaka ktorému ho dostanete k masám? Založte si vlastný denník, online magazín alebo online periodikum a začnite tvoriť zaujímavý obsah

Vsádzame na originalitu, prístup viacerých redaktorov, moderný dizajn a technickú podporu.

tvorba webstránok

 

Osobný alebo firemný blog

Budujte osobnú či firemnú značku. Povedzte svojím fanúšikom, zákazníkom, klientom či obdivovateľom, čo nové chystáte, aké sú vyše plány do budúcna, aké akcie pre nich chystáte. Buďte neustále v kontakte a tvorte obsah, ktorý má hodnotu. Vďaka Vášmu firemnému alebo osobnému blogu dokážete šíriť zaujímavé myšlienky a nápady a pracovať na content marketingu.

Vsádzame na jednoduché šírenie obsahu po sociálnych sietiach, rýchlosť, čitateľnosť a responzivitu.

 

Nový E-shop

Presuňte predaj z kamennej predajne do online sveta a zbavte sa hraníc. Z lokálneho biznisu dnes môžte spraviť podnikanie, ktoré nepozná hraníc a značne tak zvýšiť svoju konkurencie schopnosť, zvýšiť obrat ako aj zisk. Dnes nie je doba obmedzovania ale nových príležitostí.

Vytvoríme pre Vás moderný a intuitívny eshop, v ktorom sa dá platiť kartou či nakupovať z pohodlia smartfónu.

Využite našu službu a nechajte si vytvoriť novú webstránku presne na to, na čo potrebujete. Či je to nový eshop, firemný web, blog alebo online magazín – radi Vám pomôžeme.

Kontaktujte nás a dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie.

Autor:
Lukáš Mikulaško
O mne:
Online podnikateľ, bloger a marketér. Autor knihy "Značka si ty!"
Viac článkov od Lukáš Mikulaško